г. Марiуполь
вул. Бахмутська, 20-А

ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ
+ 38 (096) 465 63 32

ХАРАКТЕРИСТИКА ЛІКУВАЛЬНОЇ УСТАНОВИ:

Надання спеціалізованої дерматовенерологічної допомоги населенню м. Маріуполя та прилеглим районам, Мангушський та Нікольский райони,  здійснюється Комунальним некомерційним підприємством «Дерматовенерологічний диспансер м. Маріуполя», вищої категорії від 06.11.2019р.

Дерматовенерологічний диспансер м. Маріуполя є консультативно-методичним центром з надання дерматовенерологічної допомоги жителям м. Маріуполя, а також жителям найближчих сільських районів (Мангушський, Новоазовський (тимчасово окупована територія), Нікольський); надає лікувально-консультативну допомогу, як у диспансерному відділенні, так і в стаціонарному відділенні диспансеру.

Місто Маріуполь є найбільшим центром півдня України і Донецької області з населенням на 01.01.2020р. - 458001 осіб.

Слід зазначити, що наявність найбільшого морського торгово-вантажного порту, здравниць морського узбережжя, сприяють високій міграції населення, що в свою чергу визначає підвищений ризик захворюваності ІПСШ.

Дерматовенерологічний диспансер м. Маріуполя обслуговує населення – 458001 осіб, з них:
- дорослих – 391770;
- підлітків – 9670;
- дітей – 56561.

У своєму складі КНП «Дерматовенерологічний диспансер м. Маріуполя» має такі структурні підрозділи:
- диспансерне відділення;
- стаціонарне відділення на 40 ліжок;
- денний стаціонар на 30 ліжко-місць;
- скабіазорій;
- клініко-діагностична лабораторія з відділами:
       • серологічний
       • бактеріологічний
       • імунологічний
       • біохімічний
       • клінічний.

Прийом лікарів – дерматовенерологів диспансерного відділення здійснюється в 2 зміни – 6 кабінетів для прийому дорослих хворих з шкірною патологією, 1 сифілідологічний кабінет, жіночий і чоловічий кабінети для прийому хворих гонореєю та інших інфекційних захворювань сечостатевих органів. Також є мікологічний кабінет та кабінет прийому дитячого дерматовенеролога.

Надання дерматовенерологічної допомоги жителям м. Маріуполя, а також жителям міст і районів Донецької області, по особистій заяві – клопотанні та дозволу директора,  надається кваліфікованими спеціалістами з використанням ефективних методів  діагностики, лікування як у амбулаторних так і у стаціонарних умовах ДВД.

«КНП "ДВД м.Маріуполя"»

Україна, м. Марiуполь
вул. Бахмутська, 20-А

+ 38 (096) 465 63 32

dvdmrpl@gmail.com

Copyright © 2020. КНП "ДВД м.Маріуполя"